מרכז המבקרים - אוצר הסת"ם צפת Whatsapp

מרכז המבקרים

 
 

בעיר צפת הקסומה, על הר כנען אל מול נוף עוצר נשימה במבנה עתיק ויפיפה פועל מרכז המבקרים "אוצר הסת"ם" (ספרי תורה, תפילין ומזוזות).

אנו מזמינים אתכם ללמוד, לדעת ולהתרגש. יחד נצא למסע מרתק בעקבות סופרי הסת"ם, נעבור חוויה חינוכית וערכית לילדים ומבוגרים כאחד. במקום מגוון מיצגים אור-קוליים מתקדמים אשר ייקחו אתכם למסע מרתק בעקבות האות העברית.

play-large
ללא שםd

אותיות של חוויה

מיצג אורקולי - במה נעה, תלת מימד, הולוגרמה ועוד
על הבמה הנוסעת, נצא למסע מרתק בעקבות סופרי הסת"ם: נגלה את סוד אותיות הא'-ב', החל מבריאת העולם דרך מתן תורה ועד ימינו; נפגוש סופר סת"ם וירטואלי, החי במצרים העתיקה; נראה סרט תלת-מימדי המציג את תהליך ייצור גווילי הקלף, עליהם נכתבים ספרי-תורה תפילין ומזוזות. לסיום, נצפה בוידאו-קליפ מסחרר על מסך ענק של 180 מעלות, אשר ידביק את כולנו בשירת הפזמון.

217f4212-ddf7-4036-b6ea-f1f1f34c22fc (1)

שעשועון טריוויה

משחק אינטרקטיבי
מה אנחנו יודעים על ספרי תורה, תפילין ומזוזות? תוך כדי משחק טריוויה אינטראקטיבי מלהיב נלמד מגוון עובדות מרתקות על נושא הסת"ם והעונים נכונה - יזכו בפרסים! במהלך המשחק, צופים ב-3 סרטים מרתקים, על-גבי מסכי פלאזמה ענקיים, ומתרשמים מדגמי-ענק של תפילין,  ספר-תורה ומזוזה, הנפתחים וחושפים "מה יש בפנים".

אוצר הסתם

סדנת סופר הסת"ם

התנסות אישית בכתיבת סת"ם
רוצים להיות סופרי סת"ם לרגע?
בסדנת סופר הסת"ם נפגוש סופר סת"ם, נתרשם מאומנותו ונשאל אותו את שאלותינו. עם קולמוס-נוצה וקלף אמיתיים נתנסה בעצמנו בכתיבת סת"ם. את הקלף נקבל במתנה.

אות מ 2

ביקור בגן האותיות

טיול בין דגמי-ענק של אותיות האלף - בית

בגן הקסום נטייל בין דגמי-ענק של אותיות הא'-ב', הפזורים בינות לטראסות ולצמחיה ארץ-ישראלית. ציור מעשה-אומן על-גבי כל אות ימחיש לנו את ערכי-הנצח הרמוזים בה.

גם אם אתם קבוצה וגם אם אתם יחידים

הזמינו מקומכם היום במרכז המבקרים של אוצר הסת"ם:

 

  [honeypot f-name]

   

  למה אוצר הסת"ם?

  אטרקציה ייחודית
  שאין דומה לה בעולם

  שילוב בין חוויה וכיף
  לבין לימוד/העשרה

  תוכן ערכי וחינוכי

  מתאים לכל שכבות הגילאים

  [rev_slider alias="carousle-events"]