משלוח חינם בקנייה מעל 400 ש"ח

עקבו אחרינו:
"לא יהא אדם רשאי לכתוב תפילין ומזוזות ומגילות עד שיטול רשות מבית דין שבדקוהו בתחילה פעמים הרבה לראות אם הוא בקי בדינים, וכשימצאו אותו בקי בדינים, עונה על הן הן ועל לאו לאו, יבדקהו במעשה הכתיבה"
(ספר הזכרונות שרבנו שמואל אבוהב, זכרון ט' )

ברוכים הבאים
לאוצר הסת"ם!

"אוצר הסת"ם" בצפת הינו המרכז הגדול בעולם בתחום החשוב והיקר כל כך של ספרי התורה, התפילין והמזוזות.

בפסגת הר כנען בצפת, בקמפוס מפואר ורחב ידיים אל מול נוף מרהיב, מתמזגים ומתחברים להם שמים וארץ, לימוד וחוויה, תורה ומלאכה, חומר ורוח.

 

הפרוייקט הייחודי, בו חברו חזון גדול והשקעה עצומה, הפך לאבן שואבת בעיר צפת. פרוייקט חינוכי, חוויתי ותעסוקתי ראשון במעלה.

המקום, שהיה מלון בוטיק שאירח ראשי ממשלות ושועי עולם ונזנח בהמשך, שוקק כיום ומלא חיים:

 

צעירים ומבוגרים, מכל רחבי העולם, נחשפים בצורה חווייתית ומרתקת לערכים החשובים במסורת היהודית; סופרי סת"ם שוקדים במסירות על מלאכתם, מלאכת שמים; משפחה רחבה חוגגת בר מצווה; תושבים באים לבדיקת סת"ם שגרתית; זוג צעיר רוכש מזוזות לביתם החדש ונער צעיר עם הוריו מתרגשים ברכישת תפילין לקראת בר המצווה.

בואו לגלות
את אוצר הסת"ם

סת"ם. ספרי תורה, תפילין, מזוזות. אומנות עתיקת יומין בכלים עכשוויים:

במרכז המבקרים  נחשפים האוצרות היהודיים המסתתרים בין אותיות הסת"ם במלוא יופיים ומשמעותם במסע מרגש ורב חושי, בליווי אמצעי ההמחשה המשוכללים ביותר;

מכון הסופרים מאגד סופרי סת"ם העובדים במקצועיות ובמסירות בכתיבת סת"ם ברמה גבוהה ובכשרות מהודרת, תוך הקפדה על "קוצו של יו"ד" באיכות העבודה;

מרכז האירועים של "אוצר הסת"ם" מציע שפע של אטרקציות וחוויות ייחודיות, ימי כיף והפקות אירועים, למשפחות, לילדים ולמבוגרים, לקבוצות, למוסדות חינוך, לחגיגות בר מצוה ועוד;

והחנות מציעה מבחר גדול של מוצרי סת"ם המיוצרים במקום בכשרות מהודרת, כמו גם מבחר מוצרי יודאיקה ואמנות יהודית.

עובדות מעניינות

מבקרים מרוצים
0
מזוזות שכתבנו
0
תפילין שיצרנו
0
ספרי תורה שכתבנו
0
שנות היסטוריה יהודית
0

את מוצרי הסת"ם שלכם קונים רק
מתוצרת של מכון הסופרים של אוצר הסת"ם!

סינון המלצות
מפעל אדיר ביותר, עושה רושם רב! אשרי חלקם של היוזמים והמקימים מפעל חשוב זה, עם ישראל זקוק למפעל חינוכי זה, והנני מברך אתכם שתזכו להרחיבו ולהאדירו ושירבו בו המבקרים. ילדי ישראל בכל הגילאים והוא נדבך נוסף וחשוב לזרוז הגאולה ע"י משיח צדקנו כבר עכשיו ממש! הרב אלימלך שחר מנכ"ל מוסדות חינוך חב"ד רחובות.
הרב אלימלך שחר מנכ"ל מוסדות חינוך חב"ד רחובות.
פרוייקט נפלא המשלב את המבצעים החשובים של הרבי עם הטכנולוגיעה העדכנית של ימינו. הכל נעשה כאן במבט תלת מימדי, הנותן לכל ילד יהודי לגעת בשורשיו. יה"ר שמפעל אדיר זה יהא הזרז האחרון לגאולה האמיתית והשלימה מתוך הרחבה בגו"ר. משפחת פריימן שלוחי הרבי לזכרון יעקב.
משפחת פריימן שלוחי הרבי לזכרון יעקב.
ראיתי מבצע תפילין ע"י התמימים פעמים רבות. נתקלתי במבצע מזוזה ע"י תמימים כמה פעמים. וכולנו עדים למבצע אות בס"ת . אך את כל השלושה יחד תחת פונדק אחד, ולהאדיר ש"ש לכל שכבות העם, זה רק כאן באוצר הסת"ם! ובכל ההידורים. ברכה רבה מאיר רובינשטיין ראש עיריית ביתר עילית.
מאיר רובינשטיין ראש עיריית ביתר עילית.
מרשים, מרגש ומשמח לבקר במקום כזה מושקע המביא מקצוע עמוק וקדוש בכלים רחבים. בהצלחה רבה להמשך האכפתיות והפצת המעניינות. מש' כהן שלוחי הרבי לעיר האבות חברון ת"ו.
מש' כהן שלוחי הרבי לעיר האבות חברון ת"ו.
מידי שנה אנו לוקחים את קבוצת הבנות במועדון הבת מצווה שלנו לביקור בעיר הקסומה צפת, בה אנו מבלים סוף שבוע מיוחד. את הביקור אנו מתחילים ברגל ימין, כשמיד בבואנו אנו עוצרים במרכז המבקרים של אוצר סת"ם שבהר כנען. לא לחינם בחרנו להתחיל שם. כהמשך ללימודי הבת מצווה והחוויה שאיתה, אנו חושבים שהמקום נותן להם את ההמחשה והחוויה בעוצמה גדולה מאוד. הכל יחד יוצר את החוויה המושלמת: המיקום הפסטורלי, ההשקעה האדירה שבמקום, ההסברים, חווית הכתיבה של כל אחת והיחס האישי, הם אלו שגורמים לנו שוב ושוב לפתוח את השבת המיוחדת עם בנות המצווה מלהבים. יוסי ביסטריצקי שליח הרבי לעיר להבים.
יוסי ביסטריצקי שליח הרבי לעיר להבים.
לאחרונה, הרבה הורים לא רוצים לעלות לירושלים בגלל המצב. החלופה שאני מציע - צפת. למעשה, זה כבר המשפחה השנייה ששלחתי לצפת, והם יצאו מרוצים עד הגג. מי שטיפלה בהם מטעם "אוצר הסתם" עשתה עבודה מצוינת. תיאמו להם סיור בעיר העתיקה של צפת, ביקור בבית כנסת ועליה לתורה, ארוחה במסעדה כלשהי וכמובן גולת הכותרת - הביקור במוזיאון המדהים. בקיצור, ממליץ בכל פה ובכל לשון, וישר כח לצוות הנפלא של אוצר הסתם. אגב, לקחתי לשם כבר כמה וכמה וכמה פעמים קבוצות. גם של מבוגרים, גם של בנות-מצווה, גם של צעירים בגיל העשרה. המקום הזה מתאים לכ-ו-ל-ם. ברכה והצלחה! משפחת מרטון
משפחת מרטון

גופים שבחרו אוצר הסת"ם

התייעצו עם המומחים שלנו

ספרו למומחים של מכון הסופרים על הצרכים שלכם ואנחנו נתאים לכם פתרון מדויק בכל הקשור לתפילין, מוצרי סת"ם ותשמישי קדושה
או מלאו טופס זה ואנו נחזור אליכם בהקדם:
פתח וואטסאפ
יש לכם שאלות?
כאן צוות אוצר הסתם,
נשמח לענות לכל שאלה
דילוג לתוכן